İnsan Kaynakları / AKINOĞLU İNŞAAT

 

Sektöründeki yarım asırlık tecrübesi, uzman yönetim kadrosu, üstlendiği projeleri yüksek kalitede ve planlanan sürede gerçekleştirme politikası ile Akınoğlu İnşaat , ülkemizin önde gelen, güçlü ve saygın inşaat şirketleri arasında yer almaktadır.

 

 

Akınoğlu İnşaat. 'da çalışmak bir fırsattır..

 

Akınoğlu İnşaat. , İnşaat Mühendisliği'nin gerektirdiği farklı uzmanlık alanlarındaki kompleks projeleri üstlenme ve bu projeleri başarıyla gerçekleştirme kabiliyetine sahiptir.

 

Yurtiçinde ve yurtdışında üstlenmiş olduğumuz projeler ile çalışanlarımıza değişik coğrafya ve kültürlerde, farklı uzmanlık alanları gerektiren geniş mühendislik uygulamaları ile ilgili kariyer fırsatları sunarız.

 

Projelerimizi başarıyla gerçekleştirmemiz çalışanlarımızın başarısıyla doğru orantılıdır. Bu bilinç çerçevesinde çalışanlarımızın teknik, kişisel ve yönetsel alanda gelişimi bizim için çok önemlidir. Akınoğlu İnşaat 'da kalite odaklı ve özverili çalışma, yüksek performans ve pozitif iş sonuçları ödüllendirilir.

 

Toprah Yapı İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlayarak ve kişisel mutluluklarına önem vererek adil bir çalışma ortamı yaratmaktır.

 

Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız temel yetkinlikler;

 

Aidiyet

Başarma Arzusu

Ekip Çalışması ve İşbirliği

Gelişime ve Değişime Açıklık

Kalite Odaklılık

Özgüven

 

Gerçekleştirdiği tüm projelerde kalite, çevre ve iş güvenliği bilinci içinde önce insan mantığı ile hareket eden Akınoğlu İnşaat Ailesi'ne katılmak için; Web sayfamızdan başvuru yapabilir, info@akinogluinsaat.com adresine mail gönderebilirsiniz.

E-KATALOG
İNSAN KAYNAKLARI
TŞK. BELGELERİ
BİZE ULAŞIN
E-KATALOG
İNSAN KAYNAKLARI
TŞK. BELGELERİ
BİZE ULAŞIN
Bize Formumuzu Doldurarak Ulaşabilirsiniz

BİZE ULAŞIN

  • Çakmak Mah. Varan cad No: 3 A blok D 3
  • Ümraniye / İSTANBUL
  • +90 (216) 313 39 48 (pbx)
  • info@akinoglu.com
  • www.akinoglu.com

AKINOĞLU İNŞAAT

  • Vizyonumuz ;  Kendi pazarının lideri olan, ürettikleri ile teknoloji ve kaliteyi simgeleyen , zihinlerde ilkleri yaratan ve ülke değerlerini yücelten bir firma olmaktır.
  • Misyonumuz ;  Müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlamak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde sürdürülebilir büyüme seyri izlemektir.

E - BÜLTEN

  • Akınoğlu İnşaat kampanyalarından haberdar olmak için lütfen mail adresinizi giriniz.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Akınoğlu İnşaat